2018 szeptember 20.

Alcor HD-1800

Ennek a témakörnek tartalma 13 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  Kezdo vagyok 2 éve, 8 hónapja telt el.

14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14
  • Szerző
    Bejegyzés

Bigeye01
    Felhasználó

Sziasztok !

Karácsonyra szeretnék venni egy Alcor HD-1800-at. Sajnos nincs sok tapasztalatom ezen a téren és nem tudom, hogy ezzel jól járok -e ? Megéri -e az árát vagy van ebben a kategóriában jobb ?

Köszi

mruser
    Felhasználó

Szia!

Nekem van egy Alcor vevőm. Eleinte én se voltam benne biztos, hogy ilyen márkát vegyek, mert még nem nagyon ismertem. De igazából nem bántam meg. Nincs vele semmi bajom és nagyon jól kezelhető. Az Alcor Hd 1800 a középkategóriás vevők közt a legjobb. Szerintem tökéletes választás.

Bigeye01
    Felhasználó

Ez a márka amúgy új a piacon.nnAmúgy ehhez a modellhez kell külön kártya ?

mruser
    Felhasználó

Szerintem annyira nem új. Én már év elején is láttam neten ezt az 1800-ast. Kártya külön csak akkor kell neki, ha az alap csatornákon kívül mást is akarsz nézni.

Bigeye01
    Felhasználó

Milyen csatornák vannak benne az alapcsomagban ?

mruser
    Felhasználó

5 alap csatorna van. M1, M2, Dunatv, Rtl és tv2.

bizmark
    Felhasználó

Nem 5,hanem 7 csatorna:M1, M2, Duna tv,Duna II,Euronews,RTL klub és TV2.nnSőt van egy info csatorna is.nnforrás:http://www.mindigtv.hu/Elerheto_musorok.aspx

Ozsváth Lajos
    Adminisztrátor

Jó vevő, nincs vele semmi gond, teszi a dolgát.nnEz a vevő is benne van az Antenna Hungária új akciójában, tehát jár hozzá 6hónap ingyen +10 csatorna, összesen 17 csatornát tudsz nézni fél évig: https://www.digiportal.hu/news.php?extend.303nnszerk: Tudom, titkot… de elnézem.

khushfehmi045
    Felhasználó

Van itt egy: -link- de ez linux rendszerre van…??nn______________nnGuL

Black

nnVan itt egy: -link- de ez linux rendszerre van…??nn______________nnGuLnn

nnNálam nem elérhető a -link-nnvagy másnál is?

darvinya
    Felhasználó

nn

nnNálam nem elérhető a -link-nnvagy másnál is?nn

nnA -link- csak egy szó, nem link. 🙂

Black

nn

nn

nnA -link- csak egy szó, nem link. :)nn

nnKöszi a felvilágosítást.nnNem annyira viccesnnVan itt egy: -link-nncsak egy szó, nem link.nnEzért kár több fórumban is ugyanazt leadni.

darvinya
    Felhasználó

nn

nn

nn

nnA -link- csak egy szó, nem link. :)nn

nnKöszi a felvilágosítást.nnNem annyira viccesnnVan itt egy: -link-nncsak egy szó, nem link.nnEzért kár több fórumban is ugyanazt leadni.nn

nnMásként lehet nem tud érvényesülni, hogy ez számára vicces.

Kezdo vagyok
    Felhasználó

Sziasztok!
    Vettem egy Alcor HD-1800-as készüléket,nagyon tetszik!
    Időzített felvétel esetén a felvétel alatt végig látszik a menü(mármint hogy felvesz).
    El lehet ezt tüntetni valahogy?

Ha HDD/DVD rekorderrel veszek fel időzítve,pl.éjszaka,akkor az egész kép egyharmada emiatt nem látszik.
    Köszönöm a válaszokat!

14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás