2019 október 17.

dani1213

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 40
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: T-Home Sat #12109

dani1213
    Felhasználó

Tegnaptól Elérhető DJAZZ tv nevű csatorna.Pulse minicsomagban található a 134-es csatornahelyen.

Hozzászólás: T-Home Sat #12108

dani1213
    Felhasználó

Nevet vált a T-Home és a T-Mobile.A Telekom nevet fogják használni a szolgáltatók.

Hozzászólás: Karácsony #13176

dani1213
    Felhasználó

Kellemes Karácsonyi Ünnepek kívánok minden DigiPortál tagnak és moderátornak!

Hozzászólás: Csatornákkal kapcsolatos problémák #1680

dani1213
    Felhasználó

nnÜdv mindenkinek!nnÉrdeklödnék hogy digi tv (dual beltéri) szolgáltatásában benne van e a VIASAT 6?Mikor bekötettem otthon magyarba ugy rémlik h van és most beüzemeltem németbe és nem találom,illetve zavart csatorna van a helyén.szerelöm azt mondta h állitsam be a tányért.De könyörgöm mit állitssak rajta minden adó tökéletes egy adóért nincs kedvem eltolni az összeset.Nem lehet finomhangolással vhogy elöcsalogatni?nn

nnSzia! Van VIASAT6 a DIGI-n.Dual beltéri esetén kell egy TWIN fej,hogy tudjad nézni.+koax kábel az antennától a társbeltéridhez(room2).

Hozzászólás: DigiTV EPG #13532

dani1213
    Felhasználó

nn

nnMusic Channel HU-n is van már EPG!nn

nnUgyebár itt folyamatosan a kábelesről beszélünk?nn

nnMűholdas digiről beszéltem.Nálunk nincs Digikábel TV

Hozzászólás: DigiTV EPG #13530

dani1213
    Felhasználó

Music Channel HU-n is van már EPG!

Hozzászólás: Kérdések… #12998

dani1213
    Felhasználó

nnSziasztok!nnAzt hogy tudom kibulizni hogy Humax boxot kapjak? Úgy hallottam hogy azok jobb minőségűek. Milyen boxok közül lehet egyáltalán választani?nnMég egy kérdés: milyen képminőségre számítsak egy 32″ LCD TV-n?nnElőre is köszi és szívesen fogadok minden segítő hozzászólást!nn

nnA Szerelővel kell beszélni beltéri ügyben.De általában olyan beltérit visznek ami épp raktáron van.Szerintem.két márkájú beltérivel dolgozik a Digi Hyundai és HUMAX.Nálunk mind a HUMAX mind a Hyudai szép képet ad LCD TV-n.

Hozzászólás: Kérdések… #12995

dani1213
    Felhasználó

A Digi Magyarországon ad piros és sárga NAGRAVISION3-as kártyát is.Beltéri függő.gesa! a kártya chip felőli része sárga vagy piros.Bumabacha arra gondolt.

Hozzászólás: digi beltéri Kuka? #4445

dani1213
    Felhasználó

nn

nn

nn

nnSziasztok!nnSegitségeteket kérném,van egy Hyundai HSS-3169NA beltérim.Ez a drága tegnap délután egy hibaüzenetettel várt bekapcsolás után,ami a következö volt:Rossz a jel vagy nincs jel!Gondoltam semmi baj néha megtörténik.Az este is eljött de az összes csatornán még mindig ez az üzenet volt látható.Arra gondoltam néhány rég elfelejtett csatornát újra telepitek (bár ne tettem volna).Igy a telepités után már nem talált egy csatornát sem illetve a kijelzöjéröl a pontos idö is eltünt.Van-e mód arra hogy ismét használni tudjam a beltérit,ebben kérném segitsen aki tud.nn

nnNézd meg, hogy az antenna nem mozdult-e el?! Mert nekem két éve ugyanez volt, aztán levettük a tükröt a tetőről, majd csere és most full ezerrel megy a cucc!!nn

nnSzia! De az is lehet, hogy a fej adta meg magát, Mindenképp hívd a 1272-t hibabejelentésre és majd kiküldenek egy szerelőt.nn

nnSziasztok! Fejlemények vannak.Van egy másik beltérim is (ugyanaz a model) azzal minden rendben lenne csak kártyája nincs.Igy beleraktam ezt a kártyát megtalálta az összes csatornát,viszont ugye kiirja: 26 jegyzet_CA_RIASZTO_SMARTCARD_NEM_VOLT_ÖSSZEPÁROSITVAnnIgy legalább örülök hogy nem az antenna a gond.Hogy lehet összepárositani a kártyát a beltérivel ?nn

nnA Digi párosítja össze a kártyát a beltérivel.Úgy kerül ki az ügy felekhez.Így másik beltériben nem használható a kártya.Rakd vissza a kártyát a saját beltérijébe és hívd a 1272-öt.

Hozzászólás: DigiTV EPG #13529

dani1213
    Felhasználó

nnNat Geo Hu-n végre van EPG.nn

nnHaladás!

Hozzászólás: DigiTV EPG #13527

dani1213
    Felhasználó

A DigiSort Plus HU-n is van már EPG.

dani1213
    Felhasználó

Szerintem se néz ki rosszul.

Hozzászólás: Kérdések… #12974

dani1213
    Felhasználó

A DIGI ÁSZF szerint április 24-ével de ténylegesen június 7-ével került ki a digi kínálatából a SportKlub.Indoklás az,hogy a csatorna kevés vonzó sporteseményt közvetített.Ezt mondták a diginél.

Hozzászólás: digi beltéri Kuka? #4429

dani1213
    Felhasználó

Ja .Értem.

Hozzászólás: digi beltéri Kuka? #4427

dani1213
    Felhasználó

1272-öt kell hívni.csere lesz.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 40

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás