2019 október 16.

Bogyi007

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Humax DIGI+C HD #18576

Bogyi007
    Felhasználó

Nem lehet a beltéri elmentett beállításait valahogyan szinkronizálni neten keresztül számítógépre vagy valami szerverre ahonnan vészhelyzetben el lehetne érni?

Hozzászólás: Azonnali kérdések és válaszok #8555

Bogyi007
    Felhasználó

Nagy köszönet a válaszokért!nnMindenesetre kár hogy az új csatornák esetében nullázni érdemes az adott tp-t.

Hozzászólás: Azonnali kérdések és válaszok #8553

Bogyi007
    Felhasználó

Ennyire azért nem akarok belemélyedni. Köszi. :DnnEsetleg olyan kérdéseket tennék még fel hogy:nnHa kódolatlan hétvége van a HBO-nál akkor ami normál esetben nem elérhetőnek van írva az olyankor nézhető? Úgy értem hogy a Digi is leveszi a zárat róla akkor?nnNem lesz sok alkalom de hátha a Private Spice is zárolva van, az csak nappal van zárolva vagy este is?nnHa kerül fel olyan csatorna ami nem volt eddig azt hogyan tudom hozzátenni a meglevőkhöz? Gondolok itt a TV6, MGM, Movies24 PaxTv VitalTV stb csatornákra.nnMindig el ekll játszani a gyári beállításra vissza dolgot és újrarakni és besorolni a csatornákat vagy lehet másképpen is?nnÉs az uutolsó láttam fent és benne is hagytam a csatornák között az AXN tematikus csatornáit és a SportKlub+ csatornákat jelenleg ezek is zároltak, ezek valamikor várhatóan hogy fel lesznek oldva?nnEnnyi lett volna! :Dnnha még erre is tudsz vagy tudtok válaszolni, akkor nem is tudom mit fogok tudni mondani. :DnnEgy hatalmas köszit mindenképpen!

Hozzászólás: Azonnali kérdések és válaszok #8551

Bogyi007
    Felhasználó

Vagy ez a két linki ajánlott ugye?nnhttp://en.kingofsat.net/pos-1W.phpnnhttps://www.digiportal.hu/page.php?2nnAzt jól látom hogy pl a playboy tv (:D) az nem fogható mostanság.- Nem szóltam most látom hogy a Travel csatorna van nappal .nnEgyszóval nekem akinek alapbeállítása van és lehetőség szerint minél több adót akar behozni. az mit állítson be minimum?nnLegyen Thor 3/5 és Intelsat 1002 beállítva oszt jónapot?nnElolvastam amit mondtál, szerencsére ez nem érint mert csak egy tv-n egy beltérin használjuk.nnAzt jól látom hogy a Digi Tv Lineáris polarizációt alkalmaz.

Hozzászólás: Azonnali kérdések és válaszok #8549

Bogyi007
    Felhasználó

Kezdem érteni, kikerestem ezeket az adatokat amiket megadtál és megtaláltam az általad adott linken.nnVoltaképpen itt most erről van szó ugye?nnElindult egy új Digitv Transzponder a Thor 5 műholdon. Ez egy Horizontális TP lett és a 12563 V TP csatornáit sugározza(HBO Comedy, NGC Wild, Fashion, Mezzo…) Ezzel a lépéssel elkezdődött a V polaritáson levő csatornák átrendezése Horizontális TP-re. Így hamarosan a single fejjel és felfűzött beltérivel rendelkező előfizetők is zavartalanul élvezhetik az összes csatorna műsorát.nnA TP adatai:nnFrekvencia: 11785nnPolaritás: HorizontálisnnSzimbólum sebesség: 28000nnVégülis ugyanezen csatornák akkor már megvannak nekem csak ha akkarom akkor most horizontálisan lesnnének meg?nnBocs ha esetleg sok a (dalai) láma, de ebben még kezdő vagyok.

Hozzászólás: Azonnali kérdések és válaszok #8547

Bogyi007
    Felhasználó

Ez nekem így kínai. Mit kell neírnom abból a táblázatból én nem tudom kiolvasni. Addig eljutok hogy létrehoztam egy user3-at amit átnevezek Thor5-re de onnan mit kell még átírni.

Hozzászólás: Azonnali kérdések és válaszok #8545

Bogyi007
    Felhasználó

És ezt hogyan kell beírnom beltéribe?nnVan más tp is ami alapból nincs benne a beltériben és új csatornákat tudok elérni?nnThor3-as van még benne onnan a szabadon foghatók közól 3 csatorna jött be (valami kínai hírcsatorna angol nyelven meg még kettő) meg van ugye az Intelsatos, a Hotbird is van de az csak 10% azt ki is törlöm majd.

Hozzászólás: Azonnali kérdések és válaszok #8542

Bogyi007
    Felhasználó

Sziasztok!

Én is új vagyok. Hyundai HSS -5160NA beltérink van egy fejjel egy tv-hez. és ugye az Intelsat 1002 műholdra van állítva. Érdemes egyáltalán a Thor műholdra is rápásztáznom vagy onnan kevés csati jönne.

1.03-as a szoftvere (megcsináltam a frissítését a beltérinek)

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8

Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás