2020 augusztus 13.

Lala

15 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,635 / 1,643
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Új csatornák #1840
    Lala
    Adminisztrátor

Boomerang TV és Fish and Hunting csatorna az új TP-n (12718 V) Service 7-8 néven. Persze még zárva, a boomerangon eng hangvivő, a F&H-n magyar.

Hozzászólás: Hibák az oldalon #3463
    Lala
    Adminisztrátor

Szoftver frissítés még nincs megírva teljesen, mingyárt kitörlöm a menüből. A 1165NA az működik nekem.

Hozzászólás: Átállás N2-ről N3-ra #4482
    Lala
    Adminisztrátor

nnNa szóval ha majd +kapom az új kártyákat akkor szépen kicserélem és én frissítek vagy műholdon keresztül lesz+?nnMondjuk a Hundájnon nemrég vot 1 mholdas frissítés,de én saját űgyileg ahogy írtátok nem sikerült!nn

nnAzt még nem lehet tudni hogy hogy lesz.nnSzerintem kapsz egy kártyát meg mellé egy levelet amiben levan írva, hogy hogyan cseréld ki és mit tegyél még, hogy működjön is(telefon a központba, frissítés…stb).

Hozzászólás: Átállás N2-ről N3-ra #4481
    Lala
    Adminisztrátor

Nem hát, felvan törve az egész rendszer. Sajna a “szakértők” a Nagra 3-nak sem jósolnak nagy jövőt.

Hozzászólás: Beltéri cserekérelem #1353
    Lala
    Adminisztrátor

Sajna nem lehet a netről semmit letölteni hozzá. Javítani még nem javítottak semmit. Levelet kell írni a digi-nek, de szerintem nem sok a remény.

Hozzászólás: Átállás N2-ről N3-ra #4478
    Lala
    Adminisztrátor

Eredetileg május végére ígérték, hogy befejezik az átállást. Februárban tesztelés, márciustól kártya csere(ha végeznek két hónap alatt). Láttam már én is az új TP-n, hogy megjelent a nagra 3 kód.nnÉn nagyon tartok tőle, hogy sok beltéri fog meghalni az új kártyától, vagy a frissítéstől.nnNameg nem bánnám, ha működne az új kártya másik beltériben is, így nem kéne ezeket a butított digi beltériket erőltetni. Akik rászánja a pénzt tudjon már venni normális beltérit.nnA UPC kapitánya miért engedi? Semmi hátránya nem származik belőle, és ott is nagra 3 kód van már(lesz az új beltérikben, de a régi is megmarad).

Hozzászólás: digi beltéri Kuka? #4411
    Lala
    Adminisztrátor

Nincs hozzá semmi publikus szoft. Nem foglalkozik senki a digi beltérik mahinálásával annyira rosszak. Én a Humax-hoz szeretnék valami progit már régóta, de semmi. Pedig van rajta rs232 port, van humax csatorna szerkesztő progi is, csak nem a digi-s Humaxra 🙁

Hozzászólás: ANTENNASZERELÉS, BEÁLLÍTÁS #3550
    Lala
    Adminisztrátor

A relével is az lesz a baj, hogy ha átkapcsol az intelsatra, akkor ismét törlődnek az astra csatik. Szerintem az egyedüli megoldás a szoft frissítés(vagy persze másik beltéri az astrára).

Hozzászólás: ANTENNASZERELÉS, BEÁLLÍTÁS #3536
    Lala
    Adminisztrátor

Klaczko, sajna nem Boxos tehet róla, hogy nem talál meg minden csatornát.nnNekem is Humax 2-esek vannak , amik a frissítés után így viselkednek :(nnRossz az új szoft, vagy direkt elrontották. Többen is panaszkodtak, akik a digi mellett az Astrát is nézték.

Hozzászólás: digi beltéri Kuka? #4407
    Lala
    Adminisztrátor

Nem biztos, hogy keresni fogják, ezeket a Hyundai-okat eleinte megkellett vásárolni az előfizetőnek. Ha lemondta a szolgáltatást, akkor nyugodtan eladhatja a beltérit.nnBár szerintem egy nagy kalap kaka a Hyundai, a digi-n kívül nem használható szinte semmire. Jó sokat szenvedtem vele, nem tudtam, hogy miért nem tudom az Astra csatikat beállítani, aztán rájöttem, hogy a beltéri a sz@r. Mindig összekeverte a csatornákat, nem mindent talált meg.nnAmúgy senki ne vegyen digi beltérit feketén, minek ha az előfizetéshez díjmentesen adják? Mint Klaczko is írta, ugysem jó bele másik kártya.

Hozzászólás: Beltéri cserekérelem #1344
    Lala
    Adminisztrátor

Tiltakozni lehet, de nem hiszem, hogy sokat fogsz elérni vele. Két TV-re már mindenképp Dualt adnak. Én esetleg levélben megpróbálnék méltányosságból két beltérit kérni, persze meg is kell indokolni, hogy miért szeretnéd.

Hozzászólás: Beltéri cserekérelem #1339
    Lala
    Adminisztrátor

Ott a segítség, nem kell többször beírnod 🙂

Hozzászólás: Beltéri cserekérelem #1337
    Lala
    Adminisztrátor

HD beltéri még nincs a digi-nél, sőt még HD adás sem.nnPletykák szerint lesz több fajta HD beltéri, és esetleg CAM modul is párosított kártyával.nnHa megjelennek itthon is a beltérik, csak akkor lehet majd a cseréről tudni valamit, véleményem szerint azokat nem fogják ingyen osztogatni.nnA Humax beltérik sajnos az új szoftver frissítés óta szeretnek tönkre menni. Folyamatban van egy ügyem, talán tudnak majd segíteni ezen. Ha kapok új info-t megosztom veletek.

Hozzászólás: Új csatornák #1839
    Lala
    Adminisztrátor

Echo a Hálózat TV helyén. Hálózat egyelőre nincs sehol. Ha valakinek nagyon hiányzik az AMOS (4W) műholdon elérhető kódolatlan formában.

Hozzászólás: Új csatornák #1838
    Lala
    Adminisztrátor

Hamarosan Echo TV lesz a Digi-n…

15 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,635 / 1,643