2020 augusztus 13.

Lala

15 bejegyzés megtekintése - 1,606-1,620 / 1,643
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: HYUNDAI HSS-1165NA -3169NA #5601
    Lala
    Adminisztrátor

Ezen a pozíción csak a Thor és az intelsat műholdak vannak. Valójában 2 Thor műhold (Thor 2 és 3) és az Intelsat 10-02 holdja van itt nyugat 1 fokon. Ezen a helyen magyar csatik csak a digi műsorából foghatók. Más műholdakon elérhető még pár magyar csatorna (BP TV, m2, Duna, Duna2, Hálózat, MusicMax), ehhez át kell állítani az antennát. Szerintem nem érdemes vele foglalkozni, majdnem mind jön a digi-n is.nnszerk.: Majd elfelejtettem mondani, hogy rövid időn belül ide kerül a legújabb Thor 5 műhold is, most tesztenik másik pozícióban, de itt lesz a végleges helye. Azt majd akkor meglátjuk, hogy ez jelent-e új csatornákat.nnHBO és Cinemax csak előfizetéssel nézhető, hiába állítod be, kódolt adónak fogja kiírni. Ha előfizetsz, akkor műholdon keresztül frissítik a kártyád, hogy ezeket a csatornákat is tudja nyitni.

Hozzászólás: Átállás N2-ről N3-ra #4501
    Lala
    Adminisztrátor

Elvileg azt mondják a digi-sek, hogy minden beltéri kompatibilis az új kártyákkal, csak frissíteni kell majd a szoftverét (műholdon keresztül). Nekem mondjuk vannak kétségeim a régi beltériket illetően, de majd meglátjuk.nnElső körben csak kártyát kell hozzá cserélni.

Hozzászólás: Átállás N2-ről N3-ra #4499
    Lala
    Adminisztrátor

Kb. 10 napon belül elkezdik az új kártyákat adni. Egyelőre csak az új ügyfelek kapnak, később folyamatosan elindítják a meglévők lecserélését.nnMár majdnem minden csatornán ott a Nagravision 3 kódolás is.

Hozzászólás: HYUNDAI HSS-1165NA -3169NA #5593
    Lala
    Adminisztrátor

Frissítés után mindenképp csinálj egy új keresést, befog jönni egy pár új csatorna. Azt hiszem a frissítések már tartalmazzák az új TP-ket is.nnszerk.: Jah, itt nagyjából leírtam, hogy hogyan kell új TP-t felvenni a beltéridbe (ha mégsem lennének benne)

Hozzászólás: Új csatornák #1897
    Lala
    Adminisztrátor

nnÜdv! Új vagyok még és nem is igazán értek ezekhez a kábeltévés dolgokhoz. Azt szeretném megtudni, hogy sima tányéros Digivel kb. hány csatorna fogható, úgy hogy az antennát nem forgatom el? Esetleg egy lista is jöhet, ha van. A másik meg, hogy ez a Fishing & Hunting nálamnem jön be, de vajon miért. Sőt még a Sportklub+ és a DoQ sem. Ezeket valahogy be lehet hozni? Meg olvasgattam itt az oldalon és láttam, hogy néhány hírben vannak valami számok. Azokat beírva be lehet hozni a csatornákat. Tudom, hogy amatőr kérdések, de nagyon kíváncsi vagyok. köszinn

nnSzia Totyak!nnItt megtalálod azokat a csatornákat amiket jelenleg a digivel tudsz nézni: Csatorna listannA Doq és a Sport Klub+ nem nézhető előfizetőknek, az F&H igen. Ha két beltérid, vagy dual-od van akkor kattints ide. Ha csak sima 1-es beltérid van, akkor felkell venni egy új TP-t. Írd le a beltérid típusát és segítek.

Hozzászólás: Új csatornák #1892
    Lala
    Adminisztrátor

Épp ezt akartam írni 🙂 Megelőztél.

Hozzászólás: Átállás N2-ről N3-ra #4490
    Lala
    Adminisztrátor

nnSok csatornán van rajta???nnMég sehol nem írnak róla!! (pl.:http://en.kingofsat.net/…)nn

nnEzeken tesztelik jelenleg:nnEcho TvnnMusic MaxnnNat GeonnEurosport 2nnCNNnnBoomerang (service 8 )nnTravelnnPaprikannFishing & Hunting

Hozzászólás: Átállás N2-ről N3-ra #4487
    Lala
    Adminisztrátor

Igen ott van megint, megerősítem én is.

Hozzászólás: TWIN fej felszerelése #1787
    Lala
    Adminisztrátor

A dual-ok az elején szeretnek tönkremenni, ha működik pár hetet gond nélkül, akkor valószínű később sem megy tönkre. De majd jön ide szerelő és hátha tud neked mondani valami jobb híreket.

Hozzászólás: TWIN fej felszerelése #1785
    Lala
    Adminisztrátor

Az valószínű meghalt. Dual-ra nincs új szoft a holdon.

Hozzászólás: Hibák az oldalon #3470
    Lala
    Adminisztrátor

A lassúság pedig az extra.hu ingyenes szerver miatt van. Tervbe van véve fizetős is, de ez még a jövő…

Hozzászólás: Hibák az oldalon #3467
    Lala
    Adminisztrátor

Tampedli: Gaba az oldal menüjére gondolt :)nnSajna még nem tudtam rájönni, hogy miért csinálja. Néha régi IE alatt szokott előjönni. Az oldal legtutibban Firefox alatt működik, ha megoldható, akkor használjátok azt ha hibás a menü.nnRajta vagyok a javításon….

Hozzászólás: Beltéri cserekérelem #1371
    Lala
    Adminisztrátor

Tedd be kedvencekbe a digi csatornákat, akkor nem fogja megkavarni.

Hozzászólás: Új csatornák #1850
    Lala
    Adminisztrátor

nnSok mindenki szeretné,hogy tényleg legyen.Azt hiszem ez az egyik,ha nem az egyetlen igazi mesecsatorna.Amely mellett a szülők nyugodtan otthagyhatják a gyerekeiket.Nem kell aggódniuk,hogy valami olyat lát a gyerek ami nem neki való.nn

nnIgen, a Boomerang tényleg gyerekeknek való csatorna, nem azok az agyament rajzfilmek mennek rajta, mint a cartoon-on. Talán még a Minimax ilyen.

Hozzászólás: Új csatornák #1842
    Lala
    Adminisztrátor

Már igen, a Boomerang is magyarul beszél.

15 bejegyzés megtekintése - 1,606-1,620 / 1,643